Míľa pre mamu

Míľa pre mamu v našej Harmónii aj tento rok 7.mája 2016 


Pre každé dieťa, ktoré prejde pre svoju mamičku míľovú prechádzku :)K najväčšej oslave Dňa matiek sa tento rok zapojí 53 miest Slovenska,
Česko, Írsko, Srbsko a Veľká Británia :)Tvárou kampane Míľa pre mamu a tvárou MC Harmónia je Miriam Šmahel Kališová. ĎAKUJEME!Program MÍĽA PRE MAMU 2015 :)

Logo Míľa pre mamuV jeden deň povýšiť materstvo na najvyššiu hodnotu v spoločnosti.

Míľa   pre mamu je úžasné rodinné popoludnie, kedy v jeden deň na rôznych miestach sa tisíce ľudí spájajú bez ohľadu na vek, rasu, vierovyznanie, či počasie jednou myšlienkou, a to prejaviť úctu a vďaku mamám – za ich obetavosť, za ich prebdené noci nad našimi chorobami, za ich snahu dať nám to najlepšie čo môžu dať, za ich pochopenie a bezhraničnú lásku. V tento deň im chceme, viac ako po iné dni,   poďakovať  za to, že sú našimi mamami a  povedať jednoduché „Ďakujem, že si mama“.

V roku 2015 sa Míľa pre mamu koná v sobotu 9. mája.

Rezervujte si tento deň pre seba a svoju rodinu. Prejdete symbolickú míľu (1609metrov) a popri tom sa zabavte, oslávte sviatok všetkých mám, a tým podporíte dobrovoľnícku prácu žien v materských a rodinných centrách.

Míľu pre mamu a verejnú zbierku Ďakujem, že si mama v roku 2015 podporujú Mária Čírová a Petra Polnišová. Pozrite si a zdieľajte promo videá:Fotogaléria Míľa pre mamu v Prakovciach 2014